Special One BOMBASTIC emulsija, 1000ml

 • Special One BOMBASTIC emulsija, 1000ml

  Kaina 8690 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Efektyvi, inovatyvi priemonė kailio atstatymui ir maksimaliam drėkinimui

 •  „Bombastic“ yra galingas skystas priedas, atkuriantis pažeistus gyvūnų plaukus. Idealiai tinka sausam ir pažeistam kailiui atkurti, atnaujinti jo natūralų grožį. „Bombastic“ yra kosmetikos naujovių perlas, jo dėka Special One turi tobulą kailio drėkinimo sistemą. Jo išskirtinė formulė yra suaktyvinta naudojant naują biotechnologiją, kad prasiskverbtų į plaukus ir maitintų juos iš vidaus. Tai plaukų formavimo priemonė, kuri daro kailį ryškų, „pilnavidurį”, idealiai tinka naudoti tiek kartu su šampūnu, tiek atskirai.


  „Bombastic“ turi unikalią formulę, praturtintą brangiu antioksidantu kofermentu Q10 ir mineralų bei mikroelementų, tokių kaip cinkas, geležis, magnis, silicis, fermentuotas varis ir makadamijos ekstraktas, kompleksą. Dėl alaus mielių veikimo, mineralų mišinys veikia su mažos molekulinės masės glikopeptidais, kad įveiktų ląstelių barjerus ir giliai įsiskverbtų į kailį.
  Rezultatas? Kailis yra gyvybingas, atkurtas ir nepriekaištingai paruoštas kirpimui bei formavimui.

  Naudojimo patarimai, galima naudoti dvejopai:
  1.„Bombastic“ galima naudoti kartu su šampūnu arba kartu su „Bio Energy“: kad efektas būtų efektyvus, dozuojama po vieną arbatinį šaukštelį kiekvienam 50 ml produkto.
  2.Priemonė taip pat gali būti naudojama atskirai itin intensyviam poveikiui: sumaišykite 50 ml „Bombastic“ su 50 ml šalto vandens ir sumaišykite, kad susidarytų tarsi kremas. Prieš galutinį kondicionierių tepkite šį mišinį ant švaraus šlapio kailio arba sumaišykite su naudojamu kondicionieriumi. Palikite produktą maždaug 5 minutes ir kruopščiai nuplaukite. Šis būdas ypač aktualus ant pažeidžiamiausių kailio vietų: ausų, sijono, barzdos ir pan.