Special One 4 ELEMENTS OIL

 • Special One 4 ELEMENTS OIL

  Talpa Kaina Pirkti
  200ml
  Kaina 63 
  Išparduota. Susisiekite
  50ml
  Kaina 32 
  Išparduota. Susisiekite

   4 Elements Oil - tai aliejų mišinys (argano aliejus, linų sėmenų aliejus, graikinių riešutų aliejus, laukinių sojų aliejus), sukurtas plauko atstatymui ir stiprinimui.

 •  4 Elements Oil - tai aliejų mišinys (argano aliejus, linų sėmenų aliejus, graikinių riešutų aliejus, laukinių sojų aliejus), sukurtas plauko atstatymui ir stiprinimui.

  Jis itin efektyvus nusilpusiems, pažeistiems ir nualintiems plaukams. Reguliariai naudojant 4 Elements Oil, plaukas atkuriamas, atgauna blizgesnį ir elastingumą, nebelūžinėja plaukų galiukai. Labai tinka veislėms su barzda, ūsais, gausiai apaugusiomis kojomis ir pan. - šnauceriai, terjerai, ši cu, maltezės ir t.t. - užtenka keletą kartų per savaitę, taip pat prieš maudymą uždėti šios priemonės ant pažeidžiamiausių kailio vietų ir plaukas bus pilnai pamaitintas.

  Naudojant priemonę maudymo metu, kailis bus apsaugotas nuo žalingo karšto feno poveikio, saulės spindulių.

  Ši priemonė taip pat puikiai tinka sąvėlų iššukavimui.

  Rekomenduojama visoms šunų veislėms.

  Naudojimas: 4 Elements Oil gali būti naudojamas labai įvairiai. Jis gali būti naudojamas prieš maudymą šukuojant sąvėlas. Įmasažuokite aliejų į sąvėlą, iššukuokite. Nuskalauti nereikia.

  Plauko atstatymui rekomenduotinos tokios procedūros: 
  1. Iki maudymo likus ~2h, įmasažuokite aliejų  ant pažeidžiamiausių šuns kailio vietų: barzdos, ūsų, ausų, kojų ir t.t.
  arba
  2. Sumaišykite ~10 lašų 4 Elements Oil su 1 valg.š. Hydrating Cream, mišinį atskieskite 2 litrais karšto vandens (kiekis proporcionaliai derinamas pagal šuns dydį) ir užpilkite ant kailio. Jei kailis labai pažeistas,  kailį pašildykite fenu, šunį pridengus rankšluosčiu. Tuomet kruopščiai išskalaukite.

 • Alternatyvios prekės

  Special One HYGRO FLUID aliejų mišinys

   Hygro Fluid yra profesionaliai sukurta emulsija, turinti ypatingai stiprias maitinančias ir atstatančias savybes. 

  Kaina 3250 - 71