Prekių grąžinimo sąlygos

 •  Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos, jei atitinka grąžinimo/ketimo sąlygas, išvardintas žemiau.

  Grąžinant/keičiant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje ir  tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;

  prekė turi būti nenaudota, neatidaryta ir neapgadinta originali pakuotė, nepraradusi prekinės išvaizdos.

  Jei aukščiau išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte  el.paštu groomlandia@gmail.com parašyti prašymą laisva forma grąžinti/keisti prekę, nurodant vardą ir pavardę,grąžinimo/keitimo priežastį, užsakymo numerį, prekės pavadinimą ir kainą bei savo sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai.

  Gavus grąžinamą prekę, pinigai pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 10 d.d. Grąžinama suma, neįskaičiuojant pristatymo išlaidų.

   

  Grąžinimas arba keitimas, jei gavote siuntimo metu sugadintą, brokuotą arba ne tą, kurią užsisakėte, prekę 

  Tuo atveju, prekė keičiama į analogišką kokybišką prekę, grąžinami pinigai grąžinant prekę pardavėjui arba pasiūloma adekvati nuolaida.  Jei gavote siuntinį ir pastebėjote, kad prekė yra sugadinta, susisiekite nedelsiant el.paštu  groomlandia@gmail.com

   

  Negrąžintinos ir nekeičiamos prekės

  Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

  Negrąžinamos ir nekeičiamos prekės:

  parfumerijos, kosmetikos prekės;

  mašinos ir mechaniniai įrenginiai;

  elektros mašinos ir įrenginiai.

   

  Grąžinimo/keitimo išlaidos

  Grąžinant kokybiškas prekes, pristatymo išlaidos apmokamos pirkėjo.

  Kai grąžinama nekokybiška prekė, siuntimo išlaidas padengia pardavėjas.