Special One HYDRATING CREAM

 • Special One HYDRATING CREAM

  Talpa Kaina Pirkti
  1000ml
  Kaina 67 
  Išparduota. Susisiekite
  500ml
  Kaina 44 
  Išparduota. Susisiekite
  3000ml
  Kaina 165 
  Išparduota. Susisiekite

  Efektyvus itin koncentruotas drėkinantis kondicionierius.

 • Hydrating Cream  yra puiki priemonė greitam kailio pamaitinimui , sudrėkinimui ir atstatymui. Jo dėka kailis įgauna estetinį grožį ir tuo pačiu būna pilnai sudrėkintas ir aprūpintas reikalingomis medžiagomis augti sveikam kailiui.  Ši priemonė labai svarbi nulūžinėjusiam, pažeistam kailiui, o sveikas kailis su šia priemone ir toliau liks sveikas ir išpuoselėtas.  Hydrating Cream išlaiko plauko elsatingumą, natūralią spalvą bei sveiką blizgesį. Reguliariai naudojant poduktą, išvengsite kailio vėlimosi, išorinių veiksnių neigiamos įtakos kailiui (chemija, karštis ir pan.). Po kiekvieno maudymo naudojant Hydrating Cream, šuns kailis bus lengvai šukuojamas, gražiai kris, nebus sulipęs. Rekomenduojamas tiek naminiams, tiek parodiniams šunims.

  Hydrating Cream  formulė praturtinta jūros dumblių ekstraktais, kupinais reikalingų  baltymų ir mikroelementų. Argano aliejus maitina ir atgaivina, stabdo plauko senėjimą.  Augaliniai baltymai suteikia geriausią plauko ir odos drėkinimą.  Makadamijų riešutų aliejus ir ženšenio ekstraktai išlaiko gerą plauko struktūrą.

  Naudojimas:
  Naudokite ant šlapio švaraus kailio, išplauto šampūnu. Praskieskite  1-2 valg.š.  Hydrating Cream  1  litre karšto vandens pagal poreikį ir veislę. Įmasažuokite per visą plauko ilgį, iki pat odos. Palaikykite keletą minučių ir kruopščiai išplaukite.

 • Alternatyvios prekės

  Botaniqa Love Me Long Cupuacu and Shea kondicionierius

  Drėkinantis kondicionieriaus ilgaplaukiams

  Kaina 790 - 5390
  Botaniqa Active Line Moisturizing & Protection kaukė

  Intensyviai maitinanti ir atstatanti kaukė

  Kaina 1290 - 3490
  Botaniqa For Ever Bath Acai and Pomegranate kondicionierius

  Universalus kondicionieriaus visiems kailio tipams

  Kaina 790 - 4990