Special One HYGRO FLUID aliejų mišinys

 • Special One HYGRO FLUID aliejų mišinys

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 3690 
  Į krepšelį  
  1000ml
  Kaina 7690 
  Išparduota. Susisiekite

   Hygro Fluid yra profesionaliai sukurta emulsija, turinti ypatingai stiprias maitinančias ir atstatančias savybes. 

 • Hygro Fluid yra profesionaliai sukurta emulsija, turinti ypatingai stiprias maitinančias ir atstatančias savybes. Tai speciali priemonė maitinanti bei apsauganti kailį ir odą nuo išorinių agresyvių veiksnių, purvo. Pagerina plauko struktūrą, blizgesį ir augimą. Pirmieji rezultatai jau matomi po pirmojo naudojimo. Oda tampa akivaizdžiai sudrėkinta, gyvybinga bei elastinga. Hygro Fluid yra praturtintas drėkinančių aliejų, kurie daro įtaką kitų naudojamų produktų geresniam įsisavinimui.
  Sudėtis: Hygro Fluid turi natūralių jūros komponentų, taip pat aktyvių ingredientų, tokių kaip ryžių sėlenų aliejaus (jis ypatingai geras minkštiklis, antioksidantas ir sugeria UV spindulius) , erškėtuogių sėklų aliejaus (kuris atgaivina ir saugo odą) ir polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega 3 ir Omega 6 (prisotintos vitaminų ir stabdančios odos senėjimą).

  Visi Hygro Fluid buteliukai turi ETIKEČIŲ gamyklinį defektą: atsilupę etikečių kampučiai. Tokie atvyksta iš gamyklos Italijoje.


  Naudojimas: SUPLAKTI.
  Hygro Fluid gali būti naudojamas koncentruotas arba praskiestas šiltame vandenyje. Koncentruotą produktą įmasažuokite į itin pažeistas vietas, pvz. kur išplikęs, pažeistas ar tiesiog per retas kailis.

  Praskieskite 1-4 valg. š. Hygro Fluid 1 litre vandens ir užpilkite ant kailio po maudymo per visą plauko ilgį - tai apsaugos nuo vėlimosi ir sąvėlų susidarymo.

  Praskiestas Hygro Fluid taip pat gali būti naudojamas kaip purškalas - kasdien purškiant kailį, jis bus apsaugotas nuo išorinių veiksnių, pamaitintas.

  Hygro Fluid taip pat gali būti pilamas į Bio Energy Plus, šampūną (1 valg. š. į 100 ml neskiesto šampūno) pagerina šampūno savybes, apsaugo nuo vėlimosi; ar kondicionierių.