Special One Bain Pro šampūnas

 • Special One Bain Pro šampūnas

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 2390
  Į krepšelį  
  1000ml
  Kaina 4390
  Į krepšelį  
  5000ml
  Kaina 112 
  Išparduota. Susisiekite

  Drėkinantis universalus šampūnas, ypač rekomenduojamas ilgaplaukiams.

 • Universalus šampūnas, švelniai išplaunantis kailį ir odą ir itin giliai drėkinantis. Tinka visų kailių tipams, rekomenduojama ilgaplaukiams.

  Puikiai tinka jauniems ir seniems šunims.

  Tai universalios paskirties profesionalus šampūnas, skirtas švelniam ir giliam nešvaraus kailio valymui. Atstato odos ir kailio sveiką pH balansą. BainPro formulė yra praturtinta aktyviomis ir natūraliomis dalelėmis bei drėkinamosiomis medžiagomis , kurios kailiui grąžina blizgesį ir elastingumą jau po pirmo naudojimo.  Reguliariai naudojant, atstato pažeistą kailį, sumažina jo vėlimasį, išryškina natūralią plauko spalvą. Rekomenduojamas visų kailio tipų šunims  kurie yra dažnai maudomi, ypač ilgaplaukiams.
  Su jūros aktyviosiomis medžiagomis (šilko amino rūgštys užtikrinančios plauko stiprūmą ir kailio apimtį, mielės – prižiūri ir maitiną plauką, drėkina odą ir plauką.)

  Naudojimas: BainPro yra labai koncentruotas. Gali būti skiedžiamas iki 1:20. Maudant švelniai įmasažuojamas į kailį. Nuplovus maudoma dar kartą. Šampūnas paliekamas kelioms minutėms ir gerai išskalaujamas. Jei  šuo turi blusų, šampūną palaikyti bent 5 minutes, nuplaukite.

 • Alternatyvios prekės