Special One BIO ENERGY PLUS kaukė odai ir kailiui

 • Special One BIO ENERGY PLUS kaukė odai ir kailiui

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 2490 
  Į krepšelį  
  1000ml
  Kaina 4490 
  Į krepšelį  
  5000ml
  Kaina 149 
  Išparduota. Susisiekite
  10 000ml
  Kaina 245 
  Išparduota. Susisiekite

  Special One BIO ENERGY PLUS giluminė kaukė odai ir kailiui - grožiui ir sveikatai palaikyti. Naudojama PRIEŠ pasirinktą šampūną. 

 •   BIO ENERGY PLUS - speciali kaukė, sukurta naudoti prieš maudymą. Skirta atgaivinti, maitinti ir minkštinti bet kokio tipo kailiui bei odai.


  Labai koncentruota plaukų bei odos kaukė. Pasižymi greitu bei stirpiu poveikiu su antibakterinėmis sąvybėmis. Maksimaliai drėkina ir atsato pažeista odą ir kailį, išryškina natūralią plauko spalvą. Puikiai tinka norint paruošti kailį kirpimui, taip pat puikiai atstato neprižiūrėtą, pažeistą plauką.
  Sudėtis: BioEnergy Plus yra praturtintas jūros biologiškai aktyviais dariniais. Šie organizmai yra baltymų ir oligosacharidų (jodas, mukopolisacharidai, karotenoidai). BioEnergy Plus sukuria apsauginį anti-oksidanto, anti-alerginį poveikį. Suteikia plaukui daugiau gyvybingumo ir elastingumo.
   

  Naudojimas: BioEnergy Plus yra naudojama ant sauso, nešvaraus kailio. Naudojant kaip “grožio kaukę” BioEnergy Plus gali būti skiedžiama 1:10 - 1:20 karštame vandenyje ir įmasažuojama į šuns odą ir kailį, laikoma 10-15 minučių. Po to seka normali maudymo procedūra nenuplaunant BioEnergy Plus. SVARBU: kaukė pageidautinai dedama ant sauso kailio.
  Esant odos problemoms,  BioEnergy Plus gali būti naudojama neskiesta. Gyvūnus su odos problemomis rekomenduojama maudyti su SkinCare Pro arba Aqua Pure Pro šampūnu.