Special One AQUA PURE šampūnas, 250ml

 • Special One AQUA PURE šampūnas, 250ml

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 23 
  Į krepšelį  
  5000ml
  Kaina 128 
  Išparduota. Susisiekite

  Priešgrybelinis ir prieuždegiminis profilaktinis šampūnas

 •  

  Aqua Pure yra šampūnas, tinkantis nereguliariai maudomam kailiui ir gyvūnams, gyvenantiems ypač nešvarioje aplinkoje arba dažnai lankantiems šunų zonas dideliuose miestuose. Aqua Pure atstato natūralų hidrolipidų balansą ir odą, todėl kailis yra idealiai švarus, sveikesnis ir šviesesnis.

  „AquaPure“ formulė praturtinta propoliu, dar vadinamu „natūraliu antibiotiku“ dėl savo raminančių, valomųjų ir antiseptinių savybių. Sudėtyje yra chlorheksidino (1%), galingo antibakterinio ginklo, taip pat veiksmingo kaip priešgrybelinio preparato, pasižyminčio ilgalaikiu poveikiu, kuris yra rekomenduojamas sausos ir pleiskanojančios odos profilaktikai ir gydymui. Ypač tinka šunims su niežuliu, polinkiu grybeliui, kaip mieliagrybis. Puikiai tinka plauti ausis, pėdas linkusias ruduoti.

  Naudojimas:
  Ant šuns kailio užtepkite gryną Aqua Pure arba skieskite vandeniu santykiu iki 1:10, švelniai masažuokite, nuplaukite ir pakartokite. Kad kailis būtų dar švelnesnis ir drėkinamas, siūlome antram plovimui naudoti pasirinktą Special One šanpūną pagal kailio tekstūrą, taip pat pasirinktą kondicionierių.  

 • Alternatyvios prekės

  Special One Skincare Pro šampūnas

  Unikalus aliejinio pagrindo šampūnas net ir jautriausiai, ligotai odai

  Kaina 34  - 63