Special One SUPER KEEPER 250ml, aliejus

 • Special One SUPER KEEPER 250ml, aliejus

  Kaina 3350
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Super Keeper yra aliejų mišinys, skirtas išsaugoti šuns kailį sveiką. Jo unikalios struktūros dėka, plaukas apgaubiamas švelnia ir maitinančia apsauga.  Suteikia struktūros, nesuminkština kailio, kai tai nepageidaujama (pvz. terjerams).

 • Super Keeper tinka visiems kalio tipams. Palengvina šukavimą ir apsaugo nuo sąvėlų susidarymo. Aliejai atstato pavargusį plauką ir suteikia elsatingumo. Ši priemonė Special One technologų  buvo sukurta specialiai parodiniams šunims. Super Keeper rezultatai yra garantuoti, kai jis naudojamas su kitais Special One produktais.

  Sudėtis:  Super Keeper yra praturtintas tokių aktyviųjų medžiagų kaip glicerinas, fruktozė, laktozė. Šios medžiagos ypatingai gerai drėkina kailį bei odą. Super Keeper taip pati turi hidrolizuoto kolageno, medaus ir hialurono rūgšties.


  Naudojimas: Super Keeper turi būti naudojamas purkštuvo pagalba. Išpurkškite produktu kailį, iššukuokite, kad medžiaga pilnai pasiektų plauką per visą ilgį. Super Keeper labai tinka naudoti ilgaplaukiams šunims su gausiai apaugusiomis ausimis, kojomis, barzda, taip pat tokioms veislėms, kurioms parodose naudojama kosmetika – pudros, lakai ir t.t. Po parodos tiesiog apipurkškite išpudruotas, sulakuotas kailio vietas ir taip plaukas galės saugiai išbūti iki maudymo kol grįšite iš parodos.

  Super Keeper taip pat galima įmaišyti į Bio Energy kaukę maudymo metu  (1 valg. š. į 100 ml neskiesto Bio Energy).