Special One Skincare Pro šampūnas

 • Special One Skincare Pro šampūnas

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 34 
  Į krepšelį  
  1000ml
  Kaina 63 
  Į krepšelį  

  Unikalus aliejinio pagrindo šampūnas net ir jautriausiai, ligotai odai

 • Gydomasis šampūnas su natūraliais aliejais, kurie švelniai išvalo plauką ir odą maksimaliai pamaitinant ir sudrėkinant.

  Skincare Pro natūrali sudėtis užtikrina ypač švelnų poveikį odai. Jau po pirmo maudymo, SkinCare Pro ramina odą ir mažina niežulį. Rekomenduojamas šunims su jautria oda, jauniems bei seniems šunims, šunims su riebia oda, kuri greitai įgauna specifinį kvapą, šunims su sausa, pleiskanojančia oda. Šampūnas atstato natūralų odos pH balansą taip didindamas apsauginį odos barjerą.\


  Sudėtyje yra jūros veikliųjų medžiagų (propolis, vaisių ir mielių ekstraktai).
  Propolis turi bakteriostatinių ir bakteriocidinių sąvybių, tai natūralus antiseptikas, kuris sustabdo kenksmingos mikrofloros dauginimąsi, kuris dažnai būna odos problemų priežastimi. Vaisių ekstraktai aktyvina odos ląstelių veiklą, padeda greičiau atstatyti odos sluoksnius. Mielių ekstraktai užtikrina odos vientisumą ir elastingumą. SkinCare Pro palaiko sveiką odos būklę, taip užtikrindamas sveiką ir blizgantį kailį.

  Naudojimas: SkinCare Pro gali būti skiedžiamas iki 1:10 arba naudojamas neskiestas pažeistoms odos vietoms. Maudant švelniai įmasažuojamas į kailį. Nuplovus maudoma dar kartą. Šampūnas paliekamas kelioms minutėms ir gerai išskalaujamas.
  Rekomenduojama naudoti kartu su Special One Bio Energy Plus odos ir kaulio kauke.