Show Tech+ Pure Coat Degreasing šampūnas, giliai valantis

 • Show Tech+ Pure Coat Degreasing šampūnas, giliai valantis

  Talpa Kaina Pirkti
  5000ml
  Kaina 6490 
  Išparduota. Susisiekite
  300ml
  Kaina 1390 
  Išparduota. Susisiekite
  100ml
  Kaina 690 
  Išparduota. Susisiekite

  Giluminis iti nefektyvus šampūnas

 •  Šis nuostabus šampūnas itin gerai nuriebalina ir giliai valo tiek šunų, tiek kačių kailį. Specialiai sukurta giliam valymui, labai koncentruota (1/35) formulė pašalina iš odos riebalus, aliejus ir produktų sankaupas bei subalansuoja kailio ir odos pH. Naudodami šį balansą atkuriantį šampūną savo katei ar šuniui, jo kailis atrodys švarus, neutralus ir natūralus.

  Pure Coat šampūnas pasižymi veiksmingu ir ilgalaikiu dezodoruojančiu poveikiu. Jis puikiai nuriebalina ir pasižymi itin dideliu valymo pajėgumu, todėl idealiai tinka giliam odos valymui ir kvapų neutralizavimui. Kadangi šis šampūnas nuriebalina, jis taip pat sustiprins jūsų šuns plaukus ir suteiks jiems apimties.
  Pure Coat taip pat yra labai efektyvus dėmių ploviklis, net sunkiausios, riebiausios ir itin nešvarios kailio dėmės, kaip pvz. tepalų, suodžių bus išplautos! Jis taip pat praverčia naudojant riebius produktus, pvz., tepalą gydant ausų infekciją. Produktų, kuriuose gausu aliejaus, likučiai bus pašalinti be jokių pastangų.
  Jei turite veislę ilgomis ausimis, šį riebalų šalinimo priemonę taip pat būtina turėti! Tokie šunys kaip kokerspanieliai dažnai turi labai nešvarias ir riebias ausis dėl natūraliai riebios odos ir didelės riebalų gamybos. Naudodami „Pure Coat“ giluminį šampūną galite lengvai atsikratyti sebumo pertekliaus ant pūkuoto draugo kailio.


  Tai šampūnas pirmam plovimui. Jei reikia, patariame antrą kartą išplauti šuns kailį drėkinamuoju šampūnu ar bet kokiu kitu, jūsų augintinio kailio tipui/spalvai tinkamu šampūnu. Šis šampūnas tinka visoms spalvoms.


  Naudojimo instrukcijos:
  Dėl didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos šį šampūną galima naudoti tik praskiestą (1 dalis šampūno – 35 dalys vandens).
  Tinka šunims ir katėms. Kačių oda yra natūraliai riebi ir turtinga natūralių odos riebalų. Šis šampūnas efektyviai pašalina riebalų ir aliejų perteklių.
  Šunims šis šampūnas skirtas naudoti pirmajam plovimui. Panaudojus Pure Coat Degreasing Shampoo, rekomenduojame antrą kartą nuplauti drėkinamuoju šampūnu.  

 • Alternatyvios prekės

  Special One BIO ENERGY PLUS kaukė odai ir kailiui

  Special One BIO ENERGY PLUS giluminė kaukė odai ir kailiui - grožiui ir sveikatai palaikyti. Naudojama PRIEŠ pasirinktą šampūną. 

  Kaina 2490  - 245 
  Special One Green Clay Detox Therapy kaukė, 5l

  Detoksikuojanti "Pre-bath" kaukė prieš šampūną su žaliuoju moliu

  Užsakoma individualiai

  Kaina 151