Escapure - aukšiausios kokybės vokiškas begrūdis sausas maistas

 • ESCAPURE sausam maistui gaminti pasirinktas receptas, kuriame yra itin didelė grynos mėsos dalis ir jis gaminamas švelnaus kepimo orkaitėje būdu.

  Šis kruopštus apdorojimas užtikrina puikų mitybos pagrindą jūsų mylimam keturkojui ir sustiprina šuns gyvybingumą bei puikią būklę.

  Praktiška ir sveika – ESCAPURE aukštos kokybės sausas maistas ne tik lengvai pamaitins jūsų pūkuotą draugą, bet ir sužavės savo aukšta kokybe. 

  Escapure Pute Premium - sausas ėdalas su kalakutiena

  Labai aukštos kokybės sausas begrūdis maistas su kalakutiena šunims su daug šviežios kalakutienos, rinktinių daržovių, žolelių ir ekologiškų burnočių.

  Kaina 1890  - 8590 
  Escapure Lamm Premium - sausas ėdalas su ėriena

  Labai aukštos kokybės sausas begrūdis maistas su ėriena šunims su daug šviežios ėrienos, rinktinių daržovių, žolelių ir ekologiškų burnočių.

  Kaina 1890  - 8590 
  Escapure Rind Premium - sausas ėdalas su jautiena

  Labai aukštos kokybės sausas begrūdis maistas su jautiena šunims su daug šviežios jautienos, rinktinių daržovių, žolelių ir ekologiškų burnočių.

  Kaina 1590  - 8590 
  Escapure Wild Premium - sausas ėdalas su žvėriena

  Labai aukštos kokybės sausas begrūdis maistas su žvėriena šunims su daug šviežios žvėrienos, rinktinių daržovių, žolelių ir ekologiškų burnočių.

  Kaina 1590  - 8590 
  Escapure Pferd Premium - sausas ėdalas su arkliena

  Labai aukštos kokybės sausas begrūdis maistas su arkliena šunims su daug šviežios arklienos, rinktinių daržovių, žolelių ir ekologiškų burnočių.

  Kaina 2090  - 8790 
 • Aukščiausios kokybės begrūdis vieno baltymo sausas ėdalas, keptas orkaitėje.

  Puikus pasirinkimas alergiškiems ir jautriems šunims, puikiai tinka eliminacinei dietai, ieškant alergijjų ir maisto netoleravimo šaltinių.