Special One 4Poodle Pro šampūnas

 • Special One 4Poodle Pro šampūnas

  Talpa Kaina Pirkti
  1000ml
  Kaina 4890
  Išparduota. Susisiekite
  5000ml
  Kaina 149 
  Į krepšelį  

  Specialus šampūnas pudeliams, garb.bišonams ir kt.

 •  4 Poodle Pro yra specialus šampūnas, skirtas garbanotam pudelio kailiui; išlaiko apimtį, išryškina tekstūrą ir palankiai veikia kailį kirpimui bei modeliavimui: kailis tampa elastingas neprarandant tekstūros. Efektas išlieka ilgai. Po maudymo kailis bus lengvai išlyginamas ir labai greitai išdžius. 4 Poodle Pro yra idealus produktas pudelio kailiui paruošti kirpimams ir parodoms; taip pat rekomenduojama garbanotiesiems bišonams, bobteilams ir kitiems šunims, kuriems reikalinga ypatinga apimtis bei tekstūra. 

  4 Poodle Pro formulėje yra keramidų ir kašmyro baltymų. Keramidų molekulės atstato plaukus iš vidaus ir palieka juos sudrėkintus ir lengvai iššukuojamus, o kašmyro baltymai suteikia kailiui tvirtumo ir elastingumo.

  NAUDOJIMAS
  Ant šuns kailio uždėkite 4 Poodle Pro gryną arba praskiestą vandeniu santykiu 1:10, švelniai įmasažuokite, nuplaukite ir pakartokite. 4 Poodle Pro gali būti papildytas su priedu„Bombastic“. Norint pasiekti dar efektyvesnį rezultatą, prieš naudojant 4 Poodle Pro, rekomenduojama prieš plovimą šampūnu naudoti „Bio Energy Plus“ kaukę. Išplovus kailį šampūnu, naudokite Hydrating Cream: 1 arbat.š. skiestą litre karšto vandens, palaikius keletą min., nuskalaukite.