Special One Absolute 4Poodle 250ml

 • Special One Absolute 4Poodle 250ml

  Kaina 3690 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Specialus kondicionierius garbanotam kailiui

 •  Absolute 4Poodle yra nenuskalaujamas antistatinis kondicionierius, skirtas garbanotam pudelio ar kitų garbanotų bei pūsto kailio šunims. Iš karto paruoštas naudojimui, „Absolute 4Poodle“ drėkina plauką,  ir padeda sutramdyti net neįmanomas garbanas. Šis kondicionierius suteikia apimties, drėkina, neapsunkindamas kailio. Jau po pirmo naudojimo kailis tampa minkštas ir purus, paruoštas kirpimui, modeliavimui, puikiai tinka parodoms. „Absolute 4Poodle“ gaivina kailį ir maloniu „Special One“ firminiu aromatu.


  Sudėtis
  „Absolute 4Poodle“ formulė yra brangi ir rafinuota. Praturtintas kašmyro baltymais, dėl kurių kailis yra sudrėkinamas, šiame antistatiniame kondicionieriuje yra tauriųjų organinių Alba triufelių ekstrakto: itališko meistriškumo, žinomo kaip kosmetikos ingredientas, pasižymintis nepaprastomis gaivinančiomis savybėmis, suteikiančiu plaukams precedento neturinčių savybių. „Užpildo” efektas ir ilgalaikis elastingumas.

  Kaip naudoti:
  „Absolute 4Poodle“ yra paruoštas naudoti. Kad rezultatas būtų nepriekaištingas, rekomenduojama prieš naudojimą suplakti ir paskirstyti produktą per visą sausą arba ką tik išplautą kailį - išskyrus kuodą! Kondicionierius greitai išdžiūsta ir yra nematomas ant bet kokios spalvos kailio. „Absolute 4Poodle“ idealiai tinka kirpimui bei kasdieniam naudojimui: dėl subtilios formulės jį galima purkšti kelis kartus per dieną, pakartotinai parodų metu arba po pasivaikščiojimo.