FluidoPet Wonder Eyes Spray 100ml - akių valiklis su koloidiniu sidabru

 • FluidoPet Wonder Eyes Spray 100ml - akių valiklis su koloidiniu sidabru

  Kaina 1790 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Natūralus antibakterinis akių valiklis šunims su koloidiniu sidabru

 • FluidoPet Wonder Eyes akių valiklis su koloidiniu sidabru – tai vertingas, natūralus ir antibakterinis purškalas, puikiai tinkantis mūsų mylimų keturkojų draugų akims valyti. Jis pašalina visus nešvarumus, tokius kaip išskyros iš akies, traiškanos ar ašarų pėdsakai ir naikina susikaupusias bakterijas.

  Koloidinis sidabras buvo naudojamas šimtmečius dėl savo antimikrobinių savybių. Dėl savo puikių dezinfekuojamųjų savybių koloidinis sidabras yra vertinamas ir gerai žinomas „natūralus antibiotikas“. Jis naikina daugumą bakterijų, virusų ir grybelių. Tinka naudoti visų veislių šunims, katėms. Ypač rekomenduojama persų katėms ir raukšlėtiems šunims, tokiems kaip anglų buldogas ir mopsas, trumpanosiams kaip ši cu ir pan. Nepamainomas baltiems šunims.

  Nors koloidinis sidabras yra vienas iš galingiausių natūralių antibakterinių medžiagų, jis neturi šalutinio poveikio. Jo neriebi formulė gali gydyti odos infekcijas nesukeldama dirginimo. Poveikis labai greitas ir veiksmingas ir ilgaplaukiams gyvūnams.

  100% natūralus ir saugus, nepakeičiamas kiekvienuose namuose, kuriuose gyvena augintinis, t.p. priežiūros salone.

  Sudėtis:
  100% grynas medicininis dvigubai distiliuotas vanduo, 20 ppm koloidinio sidabro.

  Naudojimo instrukcijos:
  užpurkškite vatos gumulėlį ir nuvalykite akių sritį, kad pašalintumėte nešvarumus. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

   

  FluidoPet – tai itin profesionali aukščiausios kokybės kosmetika. Sukūrė garsus italų groomeris ir parodos dalyvis – Mario Cucciolito. Pagaminta harmonijoje su gamta, 100% ekologiška ir natūrali! Nebandyta su gyvūnais. Juose nėra parabenų, silikonų ar kitų kenksmingų medžiagų.  

  Pagaminta Italijoje.

 • Alternatyvios prekės

  Special One AQUA 100ml, losjonas akims

  Kosmetinis akių valiklis

  Kaina 1990