Special One Beauty Rinse

 • Special One Beauty Rinse

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 2390
  Į krepšelį  
  1000ml
  Kaina 44 
  Išparduota. Susisiekite

  Nenuplaunamas losjonas, greitinantis džiovinimą, uždarantis plauko žvynelius

 •   Beauty Rinse yra naujoviška priemonė, skirta užbaigti įprastą maudymą. Jo veikimas leidžia greitai uždaryti kailio žvynelius dėl Ph rūgštingumo, kurį palaiko įvairios veikliosios medžiagos, esančios jo sudėtyje. Jo formulėje yra distiliuoto vandens ir augalinių ekstraktų, kurie pagerina kailio išvaizdą, suteikia kailiui blizgesio ir natūralesnių spalvų.

  Beauty Rinse yra balansą atkuriantis losjonas, kuris skatina kailio drėkinimą ir apsaugo jį džiūvimo metu dėl rūgštinančio poveikio. Jis rekomenduojamas visų tipų veislėms.

  Beauty Rinse sudėtyje yra vandenyje tirpaus lanolino, kuris sušvelnina ir suminkština šunų plaukus; Helychrysium ir Achillea bei distiliuoto vandens, t.p. obuolių ekstraktai ir obuolių actas, kuris drėkina ir subalansuoja epidermio pH.

  Naudojimas:
   Beauty Rinse yra profesionali priemonė, skirta naudoti išmaudžius šunį ant šlapio kailio. Nuspaudus vandens perteklių kailyje rankomis, sumaišykite 15-20 ml Beauty Rinse 1 litre drungno vandens, suplakite ir tiesiog užpilkite ant kailio. NENUSKALAUTI. Džiovinkite kailį kaip įprasta. Produkto perteklius nesukelia problemų odos dermos pusiausvyrai.