Special One AQUA OTO 150ml, ausų valiklis

 • Special One AQUA OTO 150ml, ausų valiklis

  Kaina 28 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Kosmetinis ausų valiklis šunims

 • Šuns ausis yra labai svarbi, jautri ir galinga struktūra: tai priežastis, kodėl ji turi turėti ypatingą apsaugą. Perteklinė ausies sieros gamyba ir ventiliacijos trūkumas gali sukelti ausų problemas ir pakitimus, ausis tampa idealia vieta bakterijoms ir grybeliui klestėti. Tai išprovokuoja ausies uždegimą, kanalų infekciją.

  AQUA OTO yra produktas, skirtas valyti šuns ausis. Tai yra unikalus tirpalas, pagamintas iš polisorbatų, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, gautos iš augalų ekstraktų, dažniausiai naudojamų farmacijoje, kosmetikos ir maisto pramonėje. Polisorbatai yra tirpūs ir ištirpina ausų sierą ir kitus nešvarumus labai veiksmingu būdu.
  Kovodamas su ausų siera ir nešvarumais, Aqua Oto turi ir raminamųjų savybių, dėka alantoino, ramunėlių glikolio ir pipirmėčių ekstrakto. Jis neleidžia niežtėti ir atsirasti uždegimams, dėka augalinių ekstraktaų iš kraujažolės, dedešvos ir melisos. Taip pat tirpalas pasižymi maloniu citrusiniu aromatu.

  NAUDOJIMAS: AQUA Oto turėtų būti dažnai naudojamas, ypač maudymo metu, išvalant visus susikaupusius nešvarumus. Jei jūsų šuns ausyse yra daug plaukų, juos reikia išpešioti. Naudojant AQUA Oto, laikykite šuns galvą žemyn, švelniai pakelkite ausį, ją atlenkite ir taip atidarykite landą. Įlašinkite produkto į ausis ir masažuokite keletą min. Su vatos tamponėliu, suvilgytu AQUA Oto produktu, atsargiai išvalykite vidų (niekada nenaudokite ausų krapštukų!).
  Sudėtyje yra: alantoinas, kraujažolės, ramunėlių glikolio ir pipirmėčių ekstraktai, dedešvos ir citrinų balzamas, citrinmedžio ekstraktai.

 • Alternatyvios prekės