Escapure - aukšiausios kokybės vokiškas begrūdis šlapias maistas

 • Subalansuota ir sveika mityba yra labai svarbi kiekvieno šuns gyvybingumui.

  Jūsų keturkojui draugui siūlome įvairių rūšių mėsos įvairovę, kad alergiški ir ekologiškų produktų mylėtojai taip pat rastų tai, ko ieško mūsų kokybiškame šlapiame šunų pašare.

  Gamyba iš pasirinktų ingredientų ir sąmoningas grūdų vengimas taip pat užtikrina geriausią įmanomą šlapio maisto kokybę, atitinkančią maisto standartus.

  Meilė gyvūnams ir tėvynei dera visuose Escapure drėgno maisto produktuose. Vietiniai ingredientai ir pavadinimai, tokie kaip Gröstl, Pfandl ir Topferl, daro Bavarijos prieskonį dar intensyvesnį.

  Escapure Pute PUR - konservai su kalakutiena

  100% šviežios kalakutienos su kalakutienos širdelėmis ir aukščiausios kokybės kalakutų kepenėlėmis.

  Kaina 479 
  Escapure Pferd PUR - konservai su arkliena

  100 % šviežios arklienos su aukščiausios kokybės arklio kepenėlėmis ir arklių širdimis, ypač tinkama alergiškiems. Papildomas maistas.

  Kaina 479 
  Escapure Wild PUR - konservai su žvėriena

  100 % šviežios žvėrienos mėsos su su aukščiausios kokybės žvėrienos kepenėlėmis ir ėrienos plaučiais. Papildomas maistas.

  Kaina 479 
  Escapure Lamm PUR - konservai su ėriena

  100 % šviežios ėrienos mėsos su su aukščiausios kokybės ėrienos kepenėlėmis ir ėrienos plaučiais. Tinka alergiškiems. Papildomas maistas.

  Kaina 479 
 • Konservai šunims kaip papildomas priedas prie kasdienio ėdalo. Begrūdžiai, vieno baltymo, puikiai tinka alergiškiems šunims, eliminacinei dietai, BARF mitybai.