Botaniqa Show Line Regenerate Boosting Serumas

 • Botaniqa Show Line Regenerate Boosting Serumas

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 2490
  Išparduota. Susisiekite
  1000ml
  Kaina 6490
  Išparduota. Susisiekite

  Serumas, stiprinantis kosmetikos poveikį. Visiems kailio tipams. 

 •  Itin efektyvus pasirinktų veikliųjų medžiagų derinys, sukurtas atkurti, drėkinti ir maitinti kailį, nepaisant jo struktūros. Rekomenduojama reguliariai naudoti, ypač tarp parodų, siekiant pagerinti kailio būklę. Produktas ženkliai padidina priežiūros priemonių efektyvumą, sustiprina jų maitinimo ir kailio atstatymo savybes.

  Sudėtyje yra ingredientų, apsaugančių nuo aukštos temperatūros, ir keratino, kuris veiksmingai apsaugo plaukus nuo vėlimosi ir sąvėlų.

  Serumas palengvina iššukavimą ir veikia antistatiškai.
  Prieš naudojimą suplakti.
  Produktas tinka bet kuriai veislei, rekomenduojamas giliam kailio atkūrimui.

  Produkto sudėtis: kiaušinių ekstraktas, keratinas, antistatinis kompleksas, kviečių baltymai, šilko baltymai, botaniqa kompleksas, kompleksas Nori.

  Produktas be: parabenų, sulfatų, dažiklių, PEG, silikonų, be alkoholio

  Botaniqa Show Line yra 98,6% natūralios kilmės ingredientų

  Naudojimas:
  Suplakti. Į šampūną ir (arba) kondicionierių įpilkite serumo. Rekomenduojama dozė yra 10-20% neskiesto produkto tūrio. Prieš skiedžiant šampūną, įpilkite išmatuotą serumo kiekį. Serumą reikia kruopščiai sumaišyti su produktu, į kurį jis pridedamas, tada elkitės kaip ir įprastai. Esant labai pažeistam kailiui, rekomenduojama naudoti serumą kondicionieriui ar kaukei.

  Ingredientai:
  Glicerinas, hidrolizuotas keratinas, hidrolizuotas kviečių glitimas, Botaniqa kompleksas, Porphyra Umbilicalis ekstraktas, hidrolizuotas šilkas, hidrolizuotas albuminas, Cystoseira Compressa ekstraktas, konservantas  

 • Alternatyvios prekės

  Special One AQUA DOLCE kondicionierius-kaukė

   Kondicionuojanti ir minkštinanti kaukė nušiurusiam ir pažeistam kailiui.

  „Aqua Dolce“ yra lengvas ir švelnus kondicionierius-kaukė, kuris maitina ir atkuria nuo dulkių, karščio, intensyvaus šukavimo pažeistą kailį.

  Kaina 32