Botaniqa Love Me Long Cupuacu and Shea kondicionierius

 • Botaniqa Love Me Long Cupuacu and Shea kondicionierius

  Talpa Kaina Pirkti
  250ml
  Kaina 790
  Į krepšelį  
  5000ml
  Kaina 5390
  Išparduota. Susisiekite

  Drėkinantis kondicionieriaus ilgaplaukiams

 • Nuostabus kondicionierius, kurio pagrindas yra natūralus Cupuacu kakavmedžio ir taukmedžio sviestas, puikiai tinka ilgaplaukiams šunims. „Love Me Long Cupuacu“ ir „Shea“ kondicionierius ne tik maitina, bet ir dėl patentuoto komplekso, gauto iš dygminų (safflower) aliejaus, stiprina ir apsaugo plaukus nuo neigiamo oro taršos ir aukštos temperatūros poveikio. Drėkina, maitina ir mažina vėlimąsi.

  Kondicionieriuje nėra jokių kenksmingų medžiagų, tokių kaip parabenai, sulfatai, dažikliai, silikonai, gyvūninės kilmės ingredientai ar naftos šalutiniai produktai.

  Rekomenduojama ilgaplaukiams šunims.

  Skiedimas 1:5.


  Naudojimas:

  Norėdami pasiekti optimalių rezultatų, naudokite šampūną „Love Me Long Cupuacu & Shea“, kuris kruopščiai valo, maitina ir drėkina plaukus. Šampūnas iš „For Ever Bath“ serijos taip pat puikiai dera su šiuo kondicionieriumi. Tinkamą kiekį praskiesto kondicionieriaus (1: 5) užtepkite ant drėgnų plaukų ir kruopščiai bei tolygiai paskleiskite. Palikite keletą minučių, tada gerai nuplaukite šiltu vandeniu. Švelniai nusausinkite rankšluosčiu ir išdžiovinkite fenu, kruopščiai iššukuokite.

 • Alternatyvios prekės